loader image

Szalay Gábor – Bende Zsolt Duó

Két gitár, két egyéni hang, közös zenei gondolat. A duó, saját szerzemények mellett az 50–60-as években alkotó jazz zenészek által írt, mára már standard-é vált dalait idézi meg, kortárs hangzásvilágban és szabad improvizációkkal fűszerezve. A múlt dallamai új értelmet nyernek, miközben a zene friss energiája a jelen pillanatban születik meg. A jól ismert dallamok új színt kapnak, a saját darabok pedig természetesen illeszkednek a jazz világának élő, folyamatosan alakuló hagyományába.

Zenekar tagjai:

  • Szalay Gábor – gitár
  • Bende Zsolt – gitár

Share

Szalay Gábor – Bende Zsolt Duó