“Ha a boraimmal dolgozom, mosolyog a lelkem.” Lelovits Tamás 2000-ben kezdett el tudatosan a borászattal foglalkozni. Villányi lévén mindig volt szőlőjük, így a metszés, traktorozás, szüretek természetes részei voltak az életének.
Először mégsem ebbe az irányba indult el, de a késztetés mindig benne maradt, aztán hamar engedett az érzésnek.
Tamás elve a fontolva haladás, titka pedig nincs: a minőséghez munka és szakértelem, odafigyelés kell és egy csipetnyi jókedv.
